Kezdőlap AKTUÁLIS Hatalmas hír! Megszületett Palácsik-Ráthonyi Tímea kisfia, és már úton a következő, a...

Hatalmas hír! Megszületett Palácsik-Ráthonyi Tímea kisfia, és már úton a következő, a 12. hétben jár!

Hirdetés

Palácsik-Ráthonyi Tímea és férje hatalmas örömhírt osztottak meg: megszületett első gyermekük.

Tímea a Feminának adott interjújában árulta el, hogy kisfiuk béranya segítségével jött a világra.

Hirdetés

Bár kezdetben ő maga szerette volna kihordani a babát, egészségügyi okok miatt orvosai azt tanácsolták, hogy más módot keressenek a gyermekvállalásra.

Megható pillanatok az első találkozásnál

Tímea boldogan mesélte el, milyen érzelmek töltötték el, amikor először pillantotta meg gyermekét:

“Ahogy a kisbabánk ránk nézett, egyből éreztük a köteléket. A férjemmel mindketten nagyon meghatódtunk és úsztunk a boldogságban. Alig aludtunk, állandóan a kisbaba légzését figyeltük.”

A pár számára hatalmas boldogság, hogy végre szülőkké válhattak, és minden idejüket a kisfiukkal töltik.

Még egy gyermek érkezik

A család öröme azonban nem áll meg itt: kiderült, hogy Tímea ismét várandós! A 42 éves üzletasszony természetes úton fogant babáját hordja a szíve alatt, és bár nagyon boldog, bevallotta, hogy az első hetekben nagy volt benne az aggodalom.


“A várandósságom első 12 hetében mindennap nagyon izgultam, hogy biztosan megmarad-e a baba, ne történjen semmi baj. Minden ultrahang előtt majd kiugrott a szívem! Önfeledten örülni viszont csak akkor fogok igazán, ha már a karomban tarthatom őt is.”

A család tehát duplán ünnepelhet, hiszen hamarosan kétgyermekes szülők lesznek. Tímea és férje izgatottan várják, hogy újabb kisbabájuk is megszülessen, és teljes legyen a családjuk.

 

Hirdetés

Kövess minket a Google Hírek-ben is!